Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Eşref Tuncer
EŞREF TUNCER (Çankırı Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EŞREF TUNCER (Çankırı Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EŞREF TUNCER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EŞREF TUNCER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EŞREF TUNCER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EŞREF TUNCER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EŞREF TUNCER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EŞREF TUNCER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EŞREF TUNCER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EŞREF,  TUNCER,   ÇankırıEŞREF TUNCER Muayene ÜcretiEŞREF TUNCER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEŞREF TUNCER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEŞREF TUNCER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEŞREF TUNCER Hakkında BilgiYorumlarEŞREF TUNCER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEŞREF TUNCER HakkındaEŞREF TUNCER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEŞREF TUNCER ÖzgeçmişiEŞREF TUNCER RandevuEŞREF TUNCER MuayenehaneEŞREF TUNCER Muayene ÜcretiEŞREF TUNCER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEŞREF TUNCER BulGetirEŞREF TUNCER NeredeCep NoEŞREF TUNCER UzmanıEŞREF TUNCER Özel MuayeneEŞREF TUNCER NumarasıEŞREF TUNCER Nerede ÇalışıyorEŞREF TUNCER GörevliUzmanlıkAileEŞREF TUNCER ŞikayetEŞREF TUNCER ÖneriEŞREF TUNCER EleştiriHastalıklarıYorumlarEŞREF TUNCER KimdirSekreterHemşireEŞREF TUNCER Yeni BilgileriEŞREF TUNCER Hakkında BilgiCerrahHekimEŞREF TUNCER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEŞREF TUNCER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEŞREF TUNCER Doğum TarihiİrtibatEŞREF TUNCER Tedavi OlanlarSağlıkEŞREF TUNCER ÖzgeçmişEŞREF TUNCER BiyografiCerrahisiEŞREF TUNCER DoktordurEŞREF TUNCER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEŞREF TUNCER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEŞREF TUNCER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,066 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır