Doktor Bilgileri

Dr. Ezgi Polat Ocakli
EZGİ POLAT OCAKLI (Çankırı Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EZGİ POLAT OCAKLI (Çankırı Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EZGİ POLAT OCAKLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EZGİ POLAT OCAKLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EZGİ POLAT OCAKLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EZGİ POLAT OCAKLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EZGİ POLAT OCAKLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EZGİ POLAT OCAKLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EZGİ POLAT OCAKLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.EZGİ,  POLAT,  OCAKLI,   ÇankırıEZGİ POLAT OCAKLI Muayene ÜcretiEZGİ POLAT OCAKLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEZGİ POLAT OCAKLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEZGİ POLAT OCAKLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEZGİ POLAT OCAKLI Hakkında BilgiYorumlarEZGİ POLAT OCAKLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEZGİ POLAT OCAKLI HakkındaEZGİ POLAT OCAKLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEZGİ POLAT OCAKLI ÖzgeçmişiEZGİ POLAT OCAKLI RandevuEZGİ POLAT OCAKLI MuayenehaneEZGİ POLAT OCAKLI Muayene ÜcretiEZGİ POLAT OCAKLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEZGİ POLAT OCAKLI BulGetirEZGİ POLAT OCAKLI NeredeCep NoEZGİ POLAT OCAKLI UzmanıEZGİ POLAT OCAKLI Özel MuayeneEZGİ POLAT OCAKLI NumarasıEZGİ POLAT OCAKLI Nerede ÇalışıyorEZGİ POLAT OCAKLI GörevliUzmanlıkAileEZGİ POLAT OCAKLI ŞikayetEZGİ POLAT OCAKLI ÖneriEZGİ POLAT OCAKLI EleştiriHastalıklarıYorumlarEZGİ POLAT OCAKLI KimdirSekreterHemşireEZGİ POLAT OCAKLI Yeni BilgileriEZGİ POLAT OCAKLI Hakkında BilgiCerrahHekimEZGİ POLAT OCAKLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEZGİ POLAT OCAKLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEZGİ POLAT OCAKLI Doğum TarihiİrtibatEZGİ POLAT OCAKLI Tedavi OlanlarSağlıkEZGİ POLAT OCAKLI ÖzgeçmişEZGİ POLAT OCAKLI BiyografiCerrahisiEZGİ POLAT OCAKLI DoktordurEZGİ POLAT OCAKLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEZGİ POLAT OCAKLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEZGİ POLAT OCAKLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,067 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır