Doktor Bilgileri

Opr.Dr. İbrahim Fevzi Özdomaniç
İBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ (Çankırı Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ (Çankırı Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. İBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. İBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.İBRAHİM,  FEVZİ,  ÖZDOMANİÇ,   ÇankırıİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Muayene ÜcretiİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Hakkında BilgiYorumlarİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ HakkındaİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ÖzgeçmişiİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ RandevuİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ MuayenehaneİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Muayene ÜcretiİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ BulGetirİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ NeredeCep NoİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ UzmanıİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Özel MuayeneİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ NumarasıİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Nerede ÇalışıyorİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ GörevliUzmanlıkAileİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ŞikayetİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ÖneriİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ KimdirSekreterHemşireİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Yeni BilgileriİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Hakkında BilgiCerrahHekimİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Doğum TarihiİrtibatİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Tedavi OlanlarSağlıkİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ ÖzgeçmişİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ BiyografiCerrahisiİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ DoktordurİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİBRAHİM FEVZİ ÖZDOMANİÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpveDamarCerrahisiAksu,  Mahallesi,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 213 1098
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 582 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır