Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Tayfun Genç
TAYFUN GENÇ (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TAYFUN GENÇ (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. TAYFUN GENÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. TAYFUN GENÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TAYFUN GENÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TAYFUN GENÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TAYFUN GENÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TAYFUN GENÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TAYFUN GENÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.TAYFUN,  GENÇ,   ÇankırıTAYFUN GENÇ Muayene ÜcretiTAYFUN GENÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTAYFUN GENÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTAYFUN GENÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTAYFUN GENÇ Hakkında BilgiYorumlarTAYFUN GENÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTAYFUN GENÇ HakkındaTAYFUN GENÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTAYFUN GENÇ ÖzgeçmişiTAYFUN GENÇ RandevuTAYFUN GENÇ MuayenehaneTAYFUN GENÇ Muayene ÜcretiTAYFUN GENÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTAYFUN GENÇ BulGetirTAYFUN GENÇ NeredeCep NoTAYFUN GENÇ UzmanıTAYFUN GENÇ Özel MuayeneTAYFUN GENÇ NumarasıTAYFUN GENÇ Nerede ÇalışıyorTAYFUN GENÇ GörevliUzmanlıkAileTAYFUN GENÇ ŞikayetTAYFUN GENÇ ÖneriTAYFUN GENÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarTAYFUN GENÇ KimdirSekreterHemşireTAYFUN GENÇ Yeni BilgileriTAYFUN GENÇ Hakkında BilgiCerrahHekimTAYFUN GENÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTAYFUN GENÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTAYFUN GENÇ Doğum TarihiİrtibatTAYFUN GENÇ Tedavi OlanlarSağlıkTAYFUN GENÇ ÖzgeçmişTAYFUN GENÇ BiyografiCerrahisiTAYFUN GENÇ DoktordurTAYFUN GENÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTAYFUN GENÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTAYFUN GENÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,006 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır