Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sündüz Özlem Altinkaya
SÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SÜNDÜZ,  ÖZLEM,  ALTINKAYA,   ÇankırıSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Muayene ÜcretiSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Hakkında BilgiYorumlarSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA HakkındaSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ÖzgeçmişiSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA RandevuSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA MuayenehaneSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Muayene ÜcretiSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA BulGetirSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA NeredeCep NoSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA UzmanıSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Özel MuayeneSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA NumarasıSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Nerede ÇalışıyorSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA GörevliUzmanlıkAileSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ŞikayetSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ÖneriSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA KimdirSekreterHemşireSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Yeni BilgileriSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Doğum TarihiİrtibatSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Tedavi OlanlarSağlıkSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA ÖzgeçmişSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA BiyografiCerrahisiSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA DoktordurSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜNDÜZ ÖZLEM ALTINKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,878 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır