Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mehmet Akif Gökçeoğlu
MEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. MEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. MEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.MEHMET,  AKİF,  GÖKÇEOĞLU,   ÇankırıMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Muayene ÜcretiMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Hakkında BilgiYorumlarMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU HakkındaMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ÖzgeçmişiMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU RandevuMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU MuayenehaneMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Muayene ÜcretiMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU BulGetirMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU NeredeCep NoMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU UzmanıMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Özel MuayeneMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU NumarasıMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Nerede ÇalışıyorMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU GörevliUzmanlıkAileMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ŞikayetMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ÖneriMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU KimdirSekreterHemşireMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Yeni BilgileriMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Doğum TarihiİrtibatMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU ÖzgeçmişMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU BiyografiCerrahisiMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU DoktordurMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET AKİF GÖKÇEOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,896 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır