Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kemal Diribaş
KEMAL DİRİBAŞ (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KEMAL DİRİBAŞ (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KEMAL DİRİBAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KEMAL DİRİBAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KEMAL DİRİBAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KEMAL DİRİBAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KEMAL DİRİBAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KEMAL DİRİBAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KEMAL DİRİBAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KEMAL,  DİRİBAŞ,   ÇankırıKEMAL DİRİBAŞ Muayene ÜcretiKEMAL DİRİBAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKEMAL DİRİBAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKEMAL DİRİBAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKEMAL DİRİBAŞ Hakkında BilgiYorumlarKEMAL DİRİBAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKEMAL DİRİBAŞ HakkındaKEMAL DİRİBAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKEMAL DİRİBAŞ ÖzgeçmişiKEMAL DİRİBAŞ RandevuKEMAL DİRİBAŞ MuayenehaneKEMAL DİRİBAŞ Muayene ÜcretiKEMAL DİRİBAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKEMAL DİRİBAŞ BulGetirKEMAL DİRİBAŞ NeredeCep NoKEMAL DİRİBAŞ UzmanıKEMAL DİRİBAŞ Özel MuayeneKEMAL DİRİBAŞ NumarasıKEMAL DİRİBAŞ Nerede ÇalışıyorKEMAL DİRİBAŞ GörevliUzmanlıkAileKEMAL DİRİBAŞ ŞikayetKEMAL DİRİBAŞ ÖneriKEMAL DİRİBAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarKEMAL DİRİBAŞ KimdirSekreterHemşireKEMAL DİRİBAŞ Yeni BilgileriKEMAL DİRİBAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimKEMAL DİRİBAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKEMAL DİRİBAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKEMAL DİRİBAŞ Doğum TarihiİrtibatKEMAL DİRİBAŞ Tedavi OlanlarSağlıkKEMAL DİRİBAŞ ÖzgeçmişKEMAL DİRİBAŞ BiyografiCerrahisiKEMAL DİRİBAŞ DoktordurKEMAL DİRİBAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKEMAL DİRİBAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKEMAL DİRİBAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,828 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır