Doktor Bilgileri

Dr. Nihan Güner Doğan
NİHAN GÜNER DOĞAN (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİHAN GÜNER DOĞAN (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NİHAN GÜNER DOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NİHAN GÜNER DOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİHAN GÜNER DOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİHAN GÜNER DOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİHAN GÜNER DOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİHAN GÜNER DOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİHAN GÜNER DOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NİHAN,  GÜNER,  DOĞAN,   ÇankırıNİHAN GÜNER DOĞAN Muayene ÜcretiNİHAN GÜNER DOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİHAN GÜNER DOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİHAN GÜNER DOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİHAN GÜNER DOĞAN Hakkında BilgiYorumlarNİHAN GÜNER DOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİHAN GÜNER DOĞAN HakkındaNİHAN GÜNER DOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİHAN GÜNER DOĞAN ÖzgeçmişiNİHAN GÜNER DOĞAN RandevuNİHAN GÜNER DOĞAN MuayenehaneNİHAN GÜNER DOĞAN Muayene ÜcretiNİHAN GÜNER DOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİHAN GÜNER DOĞAN BulGetirNİHAN GÜNER DOĞAN NeredeCep NoNİHAN GÜNER DOĞAN UzmanıNİHAN GÜNER DOĞAN Özel MuayeneNİHAN GÜNER DOĞAN NumarasıNİHAN GÜNER DOĞAN Nerede ÇalışıyorNİHAN GÜNER DOĞAN GörevliUzmanlıkAileNİHAN GÜNER DOĞAN ŞikayetNİHAN GÜNER DOĞAN ÖneriNİHAN GÜNER DOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNİHAN GÜNER DOĞAN KimdirSekreterHemşireNİHAN GÜNER DOĞAN Yeni BilgileriNİHAN GÜNER DOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimNİHAN GÜNER DOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİHAN GÜNER DOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİHAN GÜNER DOĞAN Doğum TarihiİrtibatNİHAN GÜNER DOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkNİHAN GÜNER DOĞAN ÖzgeçmişNİHAN GÜNER DOĞAN BiyografiCerrahisiNİHAN GÜNER DOĞAN DoktordurNİHAN GÜNER DOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİHAN GÜNER DOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİHAN GÜNER DOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,994 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır