Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Baran Celtemen
MUSTAFA BARAN CELTEMEN (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA BARAN CELTEMEN (Çankırı Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA BARAN CELTEMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA BARAN CELTEMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA BARAN CELTEMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA BARAN CELTEMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA BARAN CELTEMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA BARAN CELTEMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA BARAN CELTEMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  BARAN,  CELTEMEN,   ÇankırıMUSTAFA BARAN CELTEMEN Muayene ÜcretiMUSTAFA BARAN CELTEMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA BARAN CELTEMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA BARAN CELTEMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA BARAN CELTEMEN Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA BARAN CELTEMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA BARAN CELTEMEN HakkındaMUSTAFA BARAN CELTEMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA BARAN CELTEMEN ÖzgeçmişiMUSTAFA BARAN CELTEMEN RandevuMUSTAFA BARAN CELTEMEN MuayenehaneMUSTAFA BARAN CELTEMEN Muayene ÜcretiMUSTAFA BARAN CELTEMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA BARAN CELTEMEN BulGetirMUSTAFA BARAN CELTEMEN NeredeCep NoMUSTAFA BARAN CELTEMEN UzmanıMUSTAFA BARAN CELTEMEN Özel MuayeneMUSTAFA BARAN CELTEMEN NumarasıMUSTAFA BARAN CELTEMEN Nerede ÇalışıyorMUSTAFA BARAN CELTEMEN GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA BARAN CELTEMEN ŞikayetMUSTAFA BARAN CELTEMEN ÖneriMUSTAFA BARAN CELTEMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA BARAN CELTEMEN KimdirSekreterHemşireMUSTAFA BARAN CELTEMEN Yeni BilgileriMUSTAFA BARAN CELTEMEN Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA BARAN CELTEMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA BARAN CELTEMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA BARAN CELTEMEN Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA BARAN CELTEMEN Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA BARAN CELTEMEN ÖzgeçmişMUSTAFA BARAN CELTEMEN BiyografiCerrahisiMUSTAFA BARAN CELTEMEN DoktordurMUSTAFA BARAN CELTEMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA BARAN CELTEMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA BARAN CELTEMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 66,622 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır