Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şerife Göksu
ŞERİFE GÖKSU (Çankırı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞERİFE GÖKSU (Çankırı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞERİFE GÖKSU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞERİFE GÖKSU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞERİFE GÖKSU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞERİFE GÖKSU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞERİFE GÖKSU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞERİFE GÖKSU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞERİFE GÖKSU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞERİFE,  GÖKSU,   ÇankırıŞERİFE GÖKSU Muayene ÜcretiŞERİFE GÖKSU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞERİFE GÖKSU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞERİFE GÖKSU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞERİFE GÖKSU Hakkında BilgiYorumlarŞERİFE GÖKSU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞERİFE GÖKSU HakkındaŞERİFE GÖKSU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞERİFE GÖKSU ÖzgeçmişiŞERİFE GÖKSU RandevuŞERİFE GÖKSU MuayenehaneŞERİFE GÖKSU Muayene ÜcretiŞERİFE GÖKSU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞERİFE GÖKSU BulGetirŞERİFE GÖKSU NeredeCep NoŞERİFE GÖKSU UzmanıŞERİFE GÖKSU Özel MuayeneŞERİFE GÖKSU NumarasıŞERİFE GÖKSU Nerede ÇalışıyorŞERİFE GÖKSU GörevliUzmanlıkAileŞERİFE GÖKSU ŞikayetŞERİFE GÖKSU ÖneriŞERİFE GÖKSU EleştiriHastalıklarıYorumlarŞERİFE GÖKSU KimdirSekreterHemşireŞERİFE GÖKSU Yeni BilgileriŞERİFE GÖKSU Hakkında BilgiCerrahHekimŞERİFE GÖKSU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞERİFE GÖKSU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞERİFE GÖKSU Doğum TarihiİrtibatŞERİFE GÖKSU Tedavi OlanlarSağlıkŞERİFE GÖKSU ÖzgeçmişŞERİFE GÖKSU BiyografiCerrahisiŞERİFE GÖKSU DoktordurŞERİFE GÖKSU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞERİFE GÖKSU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞERİFE GÖKSU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,918 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır