Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sabri Şen
SABRİ ŞEN (Çankırı İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SABRİ ŞEN (Çankırı İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SABRİ ŞEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SABRİ ŞEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SABRİ ŞEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SABRİ ŞEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SABRİ ŞEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SABRİ ŞEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SABRİ ŞEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SABRİ,  ŞEN,   ÇankırıSABRİ ŞEN Muayene ÜcretiSABRİ ŞEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSABRİ ŞEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSABRİ ŞEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSABRİ ŞEN Hakkında BilgiYorumlarSABRİ ŞEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSABRİ ŞEN HakkındaSABRİ ŞEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSABRİ ŞEN ÖzgeçmişiSABRİ ŞEN RandevuSABRİ ŞEN MuayenehaneSABRİ ŞEN Muayene ÜcretiSABRİ ŞEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSABRİ ŞEN BulGetirSABRİ ŞEN NeredeCep NoSABRİ ŞEN UzmanıSABRİ ŞEN Özel MuayeneSABRİ ŞEN NumarasıSABRİ ŞEN Nerede ÇalışıyorSABRİ ŞEN GörevliUzmanlıkAileSABRİ ŞEN ŞikayetSABRİ ŞEN ÖneriSABRİ ŞEN EleştiriHastalıklarıYorumlarSABRİ ŞEN KimdirSekreterHemşireSABRİ ŞEN Yeni BilgileriSABRİ ŞEN Hakkında BilgiCerrahHekimSABRİ ŞEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSABRİ ŞEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSABRİ ŞEN Doğum TarihiİrtibatSABRİ ŞEN Tedavi OlanlarSağlıkSABRİ ŞEN ÖzgeçmişSABRİ ŞEN BiyografiCerrahisiSABRİ ŞEN DoktordurSABRİ ŞEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSABRİ ŞEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSABRİ ŞEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,850 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır