Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hilal Bektaş Uysal
HİLAL BEKTAŞ UYSAL (Çankırı İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HİLAL BEKTAŞ UYSAL (Çankırı İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HİLAL BEKTAŞ UYSAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HİLAL BEKTAŞ UYSAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HİLAL BEKTAŞ UYSAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HİLAL BEKTAŞ UYSAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HİLAL BEKTAŞ UYSAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HİLAL BEKTAŞ UYSAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HİLAL BEKTAŞ UYSAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HİLAL,  BEKTAŞ,  UYSAL,   ÇankırıHİLAL BEKTAŞ UYSAL Muayene ÜcretiHİLAL BEKTAŞ UYSAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHİLAL BEKTAŞ UYSAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHİLAL BEKTAŞ UYSAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHİLAL BEKTAŞ UYSAL Hakkında BilgiYorumlarHİLAL BEKTAŞ UYSAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHİLAL BEKTAŞ UYSAL HakkındaHİLAL BEKTAŞ UYSAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHİLAL BEKTAŞ UYSAL ÖzgeçmişiHİLAL BEKTAŞ UYSAL RandevuHİLAL BEKTAŞ UYSAL MuayenehaneHİLAL BEKTAŞ UYSAL Muayene ÜcretiHİLAL BEKTAŞ UYSAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHİLAL BEKTAŞ UYSAL BulGetirHİLAL BEKTAŞ UYSAL NeredeCep NoHİLAL BEKTAŞ UYSAL UzmanıHİLAL BEKTAŞ UYSAL Özel MuayeneHİLAL BEKTAŞ UYSAL NumarasıHİLAL BEKTAŞ UYSAL Nerede ÇalışıyorHİLAL BEKTAŞ UYSAL GörevliUzmanlıkAileHİLAL BEKTAŞ UYSAL ŞikayetHİLAL BEKTAŞ UYSAL ÖneriHİLAL BEKTAŞ UYSAL EleştiriHastalıklarıYorumlarHİLAL BEKTAŞ UYSAL KimdirSekreterHemşireHİLAL BEKTAŞ UYSAL Yeni BilgileriHİLAL BEKTAŞ UYSAL Hakkında BilgiCerrahHekimHİLAL BEKTAŞ UYSAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHİLAL BEKTAŞ UYSAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHİLAL BEKTAŞ UYSAL Doğum TarihiİrtibatHİLAL BEKTAŞ UYSAL Tedavi OlanlarSağlıkHİLAL BEKTAŞ UYSAL ÖzgeçmişHİLAL BEKTAŞ UYSAL BiyografiCerrahisiHİLAL BEKTAŞ UYSAL DoktordurHİLAL BEKTAŞ UYSAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHİLAL BEKTAŞ UYSAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHİLAL BEKTAŞ UYSAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıHastahanesi,  Ane,  Caddesi,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 416 1015
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 449 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır