Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Fatih Bayalan
FATİH BAYALAN (Çankırı İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATİH BAYALAN (Çankırı İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FATİH BAYALAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FATİH BAYALAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATİH BAYALAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATİH BAYALAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATİH BAYALAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATİH BAYALAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATİH BAYALAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FATİH,  BAYALAN,   ÇankırıFATİH BAYALAN Muayene ÜcretiFATİH BAYALAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATİH BAYALAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATİH BAYALAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATİH BAYALAN Hakkında BilgiYorumlarFATİH BAYALAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATİH BAYALAN HakkındaFATİH BAYALAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATİH BAYALAN ÖzgeçmişiFATİH BAYALAN RandevuFATİH BAYALAN MuayenehaneFATİH BAYALAN Muayene ÜcretiFATİH BAYALAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATİH BAYALAN BulGetirFATİH BAYALAN NeredeCep NoFATİH BAYALAN UzmanıFATİH BAYALAN Özel MuayeneFATİH BAYALAN NumarasıFATİH BAYALAN Nerede ÇalışıyorFATİH BAYALAN GörevliUzmanlıkAileFATİH BAYALAN ŞikayetFATİH BAYALAN ÖneriFATİH BAYALAN EleştiriHastalıklarıYorumlarFATİH BAYALAN KimdirSekreterHemşireFATİH BAYALAN Yeni BilgileriFATİH BAYALAN Hakkında BilgiCerrahHekimFATİH BAYALAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATİH BAYALAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATİH BAYALAN Doğum TarihiİrtibatFATİH BAYALAN Tedavi OlanlarSağlıkFATİH BAYALAN ÖzgeçmişFATİH BAYALAN BiyografiCerrahisiFATİH BAYALAN DoktordurFATİH BAYALAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATİH BAYALAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATİH BAYALAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,905 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır