Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Deniz Gezer
DENİZ GEZER (Çankırı İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DENİZ GEZER (Çankırı İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DENİZ GEZER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DENİZ GEZER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DENİZ GEZER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DENİZ GEZER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DENİZ GEZER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DENİZ GEZER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DENİZ GEZER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DENİZ,  GEZER,   ÇankırıDENİZ GEZER Muayene ÜcretiDENİZ GEZER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDENİZ GEZER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDENİZ GEZER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDENİZ GEZER Hakkında BilgiYorumlarDENİZ GEZER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDENİZ GEZER HakkındaDENİZ GEZER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDENİZ GEZER ÖzgeçmişiDENİZ GEZER RandevuDENİZ GEZER MuayenehaneDENİZ GEZER Muayene ÜcretiDENİZ GEZER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDENİZ GEZER BulGetirDENİZ GEZER NeredeCep NoDENİZ GEZER UzmanıDENİZ GEZER Özel MuayeneDENİZ GEZER NumarasıDENİZ GEZER Nerede ÇalışıyorDENİZ GEZER GörevliUzmanlıkAileDENİZ GEZER ŞikayetDENİZ GEZER ÖneriDENİZ GEZER EleştiriHastalıklarıYorumlarDENİZ GEZER KimdirSekreterHemşireDENİZ GEZER Yeni BilgileriDENİZ GEZER Hakkında BilgiCerrahHekimDENİZ GEZER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDENİZ GEZER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDENİZ GEZER Doğum TarihiİrtibatDENİZ GEZER Tedavi OlanlarSağlıkDENİZ GEZER ÖzgeçmişDENİZ GEZER BiyografiCerrahisiDENİZ GEZER DoktordurDENİZ GEZER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDENİZ GEZER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDENİZ GEZER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,252 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır