Doktor Bilgileri

Dr. Rabia Günal Özen
Rabia Günal Özen (Çankırı Hematoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Rabia Günal Özen (Çankırı Hematoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Rabia Günal Özen hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Rabia Günal Özen iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Rabia Günal Özen ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Rabia Günal Özen ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Rabia Günal Özen ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Rabia Günal Özen ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Rabia Günal Özen ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Rabia,  Günal,  Özen,   ÇankırıRabia Günal Özen Muayene ÜcretiRabia Günal Özen Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRabia Günal Özen Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRabia Günal Özen ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRabia Günal Özen Hakkında BilgiYorumlarRabia Günal Özen KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRabia Günal Özen HakkındaRabia Günal Özen Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRabia Günal Özen ÖzgeçmişiRabia Günal Özen RandevuRabia Günal Özen MuayenehaneRabia Günal Özen Muayene ÜcretiRabia Günal Özen ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRabia Günal Özen BulGetirRabia Günal Özen NeredeCep NoRabia Günal Özen UzmanıRabia Günal Özen Özel MuayeneRabia Günal Özen NumarasıRabia Günal Özen Nerede ÇalışıyorRabia Günal Özen GörevliUzmanlıkAileRabia Günal Özen ŞikayetRabia Günal Özen ÖneriRabia Günal Özen EleştiriHastalıklarıYorumlarRabia Günal Özen KimdirSekreterHemşireRabia Günal Özen Yeni BilgileriRabia Günal Özen Hakkında BilgiCerrahHekimRabia Günal Özen AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRabia Günal Özen TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRabia Günal Özen Doğum TarihiİrtibatRabia Günal Özen Tedavi OlanlarSağlıkRabia Günal Özen ÖzgeçmişRabia Günal Özen BiyografiCerrahisiRabia Günal Özen DoktordurRabia Günal Özen Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRabia Günal Özen TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRabia Günal Özen Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirHematolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,006 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır