Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ayşe Aslanpençe
Ayşe Aslanpençe (Çankırı Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayşe Aslanpençe (Çankırı Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Ayşe Aslanpençe hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Ayşe Aslanpençe iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ayşe Aslanpençe ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ayşe Aslanpençe ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ayşe Aslanpençe ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ayşe Aslanpençe ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ayşe Aslanpençe ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Ayşe,  Aslanpençe,   ÇankırıAyşe Aslanpençe Muayene ÜcretiAyşe Aslanpençe Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyşe Aslanpençe Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyşe Aslanpençe ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyşe Aslanpençe Hakkında BilgiYorumlarAyşe Aslanpençe KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyşe Aslanpençe HakkındaAyşe Aslanpençe Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyşe Aslanpençe ÖzgeçmişiAyşe Aslanpençe RandevuAyşe Aslanpençe MuayenehaneAyşe Aslanpençe Muayene ÜcretiAyşe Aslanpençe ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyşe Aslanpençe BulGetirAyşe Aslanpençe NeredeCep NoAyşe Aslanpençe UzmanıAyşe Aslanpençe Özel MuayeneAyşe Aslanpençe NumarasıAyşe Aslanpençe Nerede ÇalışıyorAyşe Aslanpençe GörevliUzmanlıkAileAyşe Aslanpençe ŞikayetAyşe Aslanpençe ÖneriAyşe Aslanpençe EleştiriHastalıklarıYorumlarAyşe Aslanpençe KimdirSekreterHemşireAyşe Aslanpençe Yeni BilgileriAyşe Aslanpençe Hakkında BilgiCerrahHekimAyşe Aslanpençe AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyşe Aslanpençe TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyşe Aslanpençe Doğum TarihiİrtibatAyşe Aslanpençe Tedavi OlanlarSağlıkAyşe Aslanpençe ÖzgeçmişAyşe Aslanpençe BiyografiCerrahisiAyşe Aslanpençe DoktordurAyşe Aslanpençe Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyşe Aslanpençe TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyşe Aslanpençe Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,249 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır