Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sirel Güngör Gür
SİREL GÜNGÖR GÜR (Çankırı Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİREL GÜNGÖR GÜR (Çankırı Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SİREL GÜNGÖR GÜR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SİREL GÜNGÖR GÜR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİREL GÜNGÖR GÜR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİREL GÜNGÖR GÜR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİREL GÜNGÖR GÜR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİREL GÜNGÖR GÜR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİREL GÜNGÖR GÜR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SİREL,  GÜNGÖR,  GÜR,   ÇankırıSİREL GÜNGÖR GÜR Muayene ÜcretiSİREL GÜNGÖR GÜR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİREL GÜNGÖR GÜR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİREL GÜNGÖR GÜR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİREL GÜNGÖR GÜR Hakkında BilgiYorumlarSİREL GÜNGÖR GÜR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİREL GÜNGÖR GÜR HakkındaSİREL GÜNGÖR GÜR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİREL GÜNGÖR GÜR ÖzgeçmişiSİREL GÜNGÖR GÜR RandevuSİREL GÜNGÖR GÜR MuayenehaneSİREL GÜNGÖR GÜR Muayene ÜcretiSİREL GÜNGÖR GÜR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİREL GÜNGÖR GÜR BulGetirSİREL GÜNGÖR GÜR NeredeCep NoSİREL GÜNGÖR GÜR UzmanıSİREL GÜNGÖR GÜR Özel MuayeneSİREL GÜNGÖR GÜR NumarasıSİREL GÜNGÖR GÜR Nerede ÇalışıyorSİREL GÜNGÖR GÜR GörevliUzmanlıkAileSİREL GÜNGÖR GÜR ŞikayetSİREL GÜNGÖR GÜR ÖneriSİREL GÜNGÖR GÜR EleştiriHastalıklarıYorumlarSİREL GÜNGÖR GÜR KimdirSekreterHemşireSİREL GÜNGÖR GÜR Yeni BilgileriSİREL GÜNGÖR GÜR Hakkında BilgiCerrahHekimSİREL GÜNGÖR GÜR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİREL GÜNGÖR GÜR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİREL GÜNGÖR GÜR Doğum TarihiİrtibatSİREL GÜNGÖR GÜR Tedavi OlanlarSağlıkSİREL GÜNGÖR GÜR ÖzgeçmişSİREL GÜNGÖR GÜR BiyografiCerrahisiSİREL GÜNGÖR GÜR DoktordurSİREL GÜNGÖR GÜR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİREL GÜNGÖR GÜR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİREL GÜNGÖR GÜR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,927 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır