Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mustafa Yanik
MUSTAFA YANIK (Çankırı Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA YANIK (Çankırı Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUSTAFA YANIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUSTAFA YANIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA YANIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA YANIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA YANIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA YANIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA YANIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUSTAFA,  YANIK,   ÇankırıMUSTAFA YANIK Muayene ÜcretiMUSTAFA YANIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA YANIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA YANIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA YANIK Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA YANIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA YANIK HakkındaMUSTAFA YANIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA YANIK ÖzgeçmişiMUSTAFA YANIK RandevuMUSTAFA YANIK MuayenehaneMUSTAFA YANIK Muayene ÜcretiMUSTAFA YANIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA YANIK BulGetirMUSTAFA YANIK NeredeCep NoMUSTAFA YANIK UzmanıMUSTAFA YANIK Özel MuayeneMUSTAFA YANIK NumarasıMUSTAFA YANIK Nerede ÇalışıyorMUSTAFA YANIK GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA YANIK ŞikayetMUSTAFA YANIK ÖneriMUSTAFA YANIK EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA YANIK KimdirSekreterHemşireMUSTAFA YANIK Yeni BilgileriMUSTAFA YANIK Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA YANIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA YANIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA YANIK Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA YANIK Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA YANIK ÖzgeçmişMUSTAFA YANIK BiyografiCerrahisiMUSTAFA YANIK DoktordurMUSTAFA YANIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA YANIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA YANIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıklarıAksu,  Mahallesi,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 213 1098
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 5.736 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır