Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Haci Halil Karabulut
HACI HALİL KARABULUT (Çankırı Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HACI HALİL KARABULUT (Çankırı Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HACI HALİL KARABULUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HACI HALİL KARABULUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HACI HALİL KARABULUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HACI HALİL KARABULUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HACI HALİL KARABULUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HACI HALİL KARABULUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HACI HALİL KARABULUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HACI,  HALİL,  KARABULUT,   ÇankırıHACI HALİL KARABULUT Muayene ÜcretiHACI HALİL KARABULUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHACI HALİL KARABULUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHACI HALİL KARABULUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHACI HALİL KARABULUT Hakkında BilgiYorumlarHACI HALİL KARABULUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHACI HALİL KARABULUT HakkındaHACI HALİL KARABULUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHACI HALİL KARABULUT ÖzgeçmişiHACI HALİL KARABULUT RandevuHACI HALİL KARABULUT MuayenehaneHACI HALİL KARABULUT Muayene ÜcretiHACI HALİL KARABULUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHACI HALİL KARABULUT BulGetirHACI HALİL KARABULUT NeredeCep NoHACI HALİL KARABULUT UzmanıHACI HALİL KARABULUT Özel MuayeneHACI HALİL KARABULUT NumarasıHACI HALİL KARABULUT Nerede ÇalışıyorHACI HALİL KARABULUT GörevliUzmanlıkAileHACI HALİL KARABULUT ŞikayetHACI HALİL KARABULUT ÖneriHACI HALİL KARABULUT EleştiriHastalıklarıYorumlarHACI HALİL KARABULUT KimdirSekreterHemşireHACI HALİL KARABULUT Yeni BilgileriHACI HALİL KARABULUT Hakkında BilgiCerrahHekimHACI HALİL KARABULUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHACI HALİL KARABULUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHACI HALİL KARABULUT Doğum TarihiİrtibatHACI HALİL KARABULUT Tedavi OlanlarSağlıkHACI HALİL KARABULUT ÖzgeçmişHACI HALİL KARABULUT BiyografiCerrahisiHACI HALİL KARABULUT DoktordurHACI HALİL KARABULUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHACI HALİL KARABULUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHACI HALİL KARABULUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,481 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır