Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa İlgaz Doğrul
MUSTAFA ILGAZ DOĞRUL (Çankırı Gögüs Hastalıkları ve Tuberkuloz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA ILGAZ DOĞRUL (Çankırı Gögüs Hastalıkları ve Tuberkuloz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA ILGAZ DOĞRUL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA ILGAZ DOĞRUL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  ILGAZ,  DOĞRUL,   ÇankırıMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Muayene ÜcretiMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL HakkındaMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ÖzgeçmişiMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL RandevuMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL MuayenehaneMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Muayene ÜcretiMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL BulGetirMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL NeredeCep NoMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL UzmanıMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Özel MuayeneMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL NumarasıMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Nerede ÇalışıyorMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ŞikayetMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ÖneriMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL KimdirSekreterHemşireMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Yeni BilgileriMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL ÖzgeçmişMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL BiyografiCerrahisiMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL DoktordurMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA ILGAZ DOĞRUL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıklarıveTuberkuloz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 91,997 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır