Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Said Yordam
MEHMET SAİD YORDAM (Çankırı Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET SAİD YORDAM (Çankırı Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET SAİD YORDAM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET SAİD YORDAM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET SAİD YORDAM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET SAİD YORDAM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET SAİD YORDAM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET SAİD YORDAM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET SAİD YORDAM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  SAİD,  YORDAM,   ÇankırıMEHMET SAİD YORDAM Muayene ÜcretiMEHMET SAİD YORDAM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET SAİD YORDAM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET SAİD YORDAM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET SAİD YORDAM Hakkında BilgiYorumlarMEHMET SAİD YORDAM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET SAİD YORDAM HakkındaMEHMET SAİD YORDAM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET SAİD YORDAM ÖzgeçmişiMEHMET SAİD YORDAM RandevuMEHMET SAİD YORDAM MuayenehaneMEHMET SAİD YORDAM Muayene ÜcretiMEHMET SAİD YORDAM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET SAİD YORDAM BulGetirMEHMET SAİD YORDAM NeredeCep NoMEHMET SAİD YORDAM UzmanıMEHMET SAİD YORDAM Özel MuayeneMEHMET SAİD YORDAM NumarasıMEHMET SAİD YORDAM Nerede ÇalışıyorMEHMET SAİD YORDAM GörevliUzmanlıkAileMEHMET SAİD YORDAM ŞikayetMEHMET SAİD YORDAM ÖneriMEHMET SAİD YORDAM EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET SAİD YORDAM KimdirSekreterHemşireMEHMET SAİD YORDAM Yeni BilgileriMEHMET SAİD YORDAM Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET SAİD YORDAM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET SAİD YORDAM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET SAİD YORDAM Doğum TarihiİrtibatMEHMET SAİD YORDAM Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET SAİD YORDAM ÖzgeçmişMEHMET SAİD YORDAM BiyografiCerrahisiMEHMET SAİD YORDAM DoktordurMEHMET SAİD YORDAM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET SAİD YORDAM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET SAİD YORDAM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 4,484 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır