Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Ali Karlidağ
MEHMET ALİ KARLIDAĞ (Çankırı Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ALİ KARLIDAĞ (Çankırı Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET ALİ KARLIDAĞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET ALİ KARLIDAĞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ALİ KARLIDAĞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ALİ KARLIDAĞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ALİ KARLIDAĞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ALİ KARLIDAĞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ALİ KARLIDAĞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  ALİ,  KARLIDAĞ,   ÇankırıMEHMET ALİ KARLIDAĞ Muayene ÜcretiMEHMET ALİ KARLIDAĞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ALİ KARLIDAĞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ALİ KARLIDAĞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ALİ KARLIDAĞ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ALİ KARLIDAĞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ALİ KARLIDAĞ HakkındaMEHMET ALİ KARLIDAĞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ALİ KARLIDAĞ ÖzgeçmişiMEHMET ALİ KARLIDAĞ RandevuMEHMET ALİ KARLIDAĞ MuayenehaneMEHMET ALİ KARLIDAĞ Muayene ÜcretiMEHMET ALİ KARLIDAĞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ALİ KARLIDAĞ BulGetirMEHMET ALİ KARLIDAĞ NeredeCep NoMEHMET ALİ KARLIDAĞ UzmanıMEHMET ALİ KARLIDAĞ Özel MuayeneMEHMET ALİ KARLIDAĞ NumarasıMEHMET ALİ KARLIDAĞ Nerede ÇalışıyorMEHMET ALİ KARLIDAĞ GörevliUzmanlıkAileMEHMET ALİ KARLIDAĞ ŞikayetMEHMET ALİ KARLIDAĞ ÖneriMEHMET ALİ KARLIDAĞ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ALİ KARLIDAĞ KimdirSekreterHemşireMEHMET ALİ KARLIDAĞ Yeni BilgileriMEHMET ALİ KARLIDAĞ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ALİ KARLIDAĞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ALİ KARLIDAĞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ALİ KARLIDAĞ Doğum TarihiİrtibatMEHMET ALİ KARLIDAĞ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ALİ KARLIDAĞ ÖzgeçmişMEHMET ALİ KARLIDAĞ BiyografiCerrahisiMEHMET ALİ KARLIDAĞ DoktordurMEHMET ALİ KARLIDAĞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ALİ KARLIDAĞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ALİ KARLIDAĞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,409 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır