Doktor Bilgileri

Dr. Muhsin İnal
MUHSİN İNAL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUHSİN İNAL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUHSİN İNAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUHSİN İNAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUHSİN İNAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUHSİN İNAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUHSİN İNAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUHSİN İNAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUHSİN İNAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUHSİN,  İNAL,   AdanaMUHSİN İNAL Muayene ÜcretiMUHSİN İNAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUHSİN İNAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUHSİN İNAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUHSİN İNAL Hakkında BilgiYorumlarMUHSİN İNAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUHSİN İNAL HakkındaMUHSİN İNAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUHSİN İNAL ÖzgeçmişiMUHSİN İNAL RandevuMUHSİN İNAL MuayenehaneMUHSİN İNAL Muayene ÜcretiMUHSİN İNAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUHSİN İNAL BulGetirMUHSİN İNAL NeredeCep NoMUHSİN İNAL UzmanıMUHSİN İNAL Özel MuayeneMUHSİN İNAL NumarasıMUHSİN İNAL Nerede ÇalışıyorMUHSİN İNAL GörevliUzmanlıkAileMUHSİN İNAL ŞikayetMUHSİN İNAL ÖneriMUHSİN İNAL EleştiriHastalıklarıYorumlarMUHSİN İNAL KimdirSekreterHemşireMUHSİN İNAL Yeni BilgileriMUHSİN İNAL Hakkında BilgiCerrahHekimMUHSİN İNAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUHSİN İNAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUHSİN İNAL Doğum TarihiİrtibatMUHSİN İNAL Tedavi OlanlarSağlıkMUHSİN İNAL ÖzgeçmişMUHSİN İNAL BiyografiCerrahisiMUHSİN İNAL DoktordurMUHSİN İNAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUHSİN İNAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUHSİN İNAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,794 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır