Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mertay Boran
MERTAY BORAN (Çankırı Gögüs Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MERTAY BORAN (Çankırı Gögüs Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. MERTAY BORAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. MERTAY BORAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MERTAY BORAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MERTAY BORAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MERTAY BORAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MERTAY BORAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MERTAY BORAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.MERTAY,  BORAN,   ÇankırıMERTAY BORAN Muayene ÜcretiMERTAY BORAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMERTAY BORAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMERTAY BORAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMERTAY BORAN Hakkında BilgiYorumlarMERTAY BORAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMERTAY BORAN HakkındaMERTAY BORAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMERTAY BORAN ÖzgeçmişiMERTAY BORAN RandevuMERTAY BORAN MuayenehaneMERTAY BORAN Muayene ÜcretiMERTAY BORAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMERTAY BORAN BulGetirMERTAY BORAN NeredeCep NoMERTAY BORAN UzmanıMERTAY BORAN Özel MuayeneMERTAY BORAN NumarasıMERTAY BORAN Nerede ÇalışıyorMERTAY BORAN GörevliUzmanlıkAileMERTAY BORAN ŞikayetMERTAY BORAN ÖneriMERTAY BORAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMERTAY BORAN KimdirSekreterHemşireMERTAY BORAN Yeni BilgileriMERTAY BORAN Hakkında BilgiCerrahHekimMERTAY BORAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMERTAY BORAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMERTAY BORAN Doğum TarihiİrtibatMERTAY BORAN Tedavi OlanlarSağlıkMERTAY BORAN ÖzgeçmişMERTAY BORAN BiyografiCerrahisiMERTAY BORAN DoktordurMERTAY BORAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMERTAY BORAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMERTAY BORAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,862 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır