Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Erman Sobutay
Erman Sobutay (Çankırı Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erman Sobutay (Çankırı Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Erman Sobutay hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Erman Sobutay iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Erman Sobutay ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Erman Sobutay ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Erman Sobutay ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Erman Sobutay ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Erman Sobutay ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Erman,  Sobutay,   ÇankırıErman Sobutay Muayene ÜcretiErman Sobutay Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErman Sobutay Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErman Sobutay ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErman Sobutay Hakkında BilgiYorumlarErman Sobutay KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErman Sobutay HakkındaErman Sobutay Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErman Sobutay ÖzgeçmişiErman Sobutay RandevuErman Sobutay MuayenehaneErman Sobutay Muayene ÜcretiErman Sobutay ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErman Sobutay BulGetirErman Sobutay NeredeCep NoErman Sobutay UzmanıErman Sobutay Özel MuayeneErman Sobutay NumarasıErman Sobutay Nerede ÇalışıyorErman Sobutay GörevliUzmanlıkAileErman Sobutay ŞikayetErman Sobutay ÖneriErman Sobutay EleştiriHastalıklarıYorumlarErman Sobutay KimdirSekreterHemşireErman Sobutay Yeni BilgileriErman Sobutay Hakkında BilgiCerrahHekimErman Sobutay AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErman Sobutay TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErman Sobutay Doğum TarihiİrtibatErman Sobutay Tedavi OlanlarSağlıkErman Sobutay ÖzgeçmişErman Sobutay BiyografiCerrahisiErman Sobutay DoktordurErman Sobutay Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErman Sobutay TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErman Sobutay Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,697 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır