Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ahmet AltIntaş
Ahmet Altıntaş (Çankırı Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Altıntaş (Çankırı Genel Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Ahmet Altıntaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Ahmet Altıntaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Altıntaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Altıntaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Altıntaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Altıntaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Altıntaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Ahmet,  Altıntaş,   ÇankırıAhmet Altıntaş Muayene ÜcretiAhmet Altıntaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Altıntaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Altıntaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Altıntaş Hakkında BilgiYorumlarAhmet Altıntaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Altıntaş HakkındaAhmet Altıntaş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Altıntaş ÖzgeçmişiAhmet Altıntaş RandevuAhmet Altıntaş MuayenehaneAhmet Altıntaş Muayene ÜcretiAhmet Altıntaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Altıntaş BulGetirAhmet Altıntaş NeredeCep NoAhmet Altıntaş UzmanıAhmet Altıntaş Özel MuayeneAhmet Altıntaş NumarasıAhmet Altıntaş Nerede ÇalışıyorAhmet Altıntaş GörevliUzmanlıkAileAhmet Altıntaş ŞikayetAhmet Altıntaş ÖneriAhmet Altıntaş EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Altıntaş KimdirSekreterHemşireAhmet Altıntaş Yeni BilgileriAhmet Altıntaş Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Altıntaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Altıntaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Altıntaş Doğum TarihiİrtibatAhmet Altıntaş Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Altıntaş ÖzgeçmişAhmet Altıntaş BiyografiCerrahisiAhmet Altıntaş DoktordurAhmet Altıntaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Altıntaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Altıntaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,439 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır