Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Serhat Tokgöz
SERHAT TOKGÖZ (Çankırı Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERHAT TOKGÖZ (Çankırı Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SERHAT TOKGÖZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SERHAT TOKGÖZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERHAT TOKGÖZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERHAT TOKGÖZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERHAT TOKGÖZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERHAT TOKGÖZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERHAT TOKGÖZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SERHAT,  TOKGÖZ,   ÇankırıSERHAT TOKGÖZ Muayene ÜcretiSERHAT TOKGÖZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERHAT TOKGÖZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERHAT TOKGÖZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERHAT TOKGÖZ Hakkında BilgiYorumlarSERHAT TOKGÖZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERHAT TOKGÖZ HakkındaSERHAT TOKGÖZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERHAT TOKGÖZ ÖzgeçmişiSERHAT TOKGÖZ RandevuSERHAT TOKGÖZ MuayenehaneSERHAT TOKGÖZ Muayene ÜcretiSERHAT TOKGÖZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERHAT TOKGÖZ BulGetirSERHAT TOKGÖZ NeredeCep NoSERHAT TOKGÖZ UzmanıSERHAT TOKGÖZ Özel MuayeneSERHAT TOKGÖZ NumarasıSERHAT TOKGÖZ Nerede ÇalışıyorSERHAT TOKGÖZ GörevliUzmanlıkAileSERHAT TOKGÖZ ŞikayetSERHAT TOKGÖZ ÖneriSERHAT TOKGÖZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSERHAT TOKGÖZ KimdirSekreterHemşireSERHAT TOKGÖZ Yeni BilgileriSERHAT TOKGÖZ Hakkında BilgiCerrahHekimSERHAT TOKGÖZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERHAT TOKGÖZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERHAT TOKGÖZ Doğum TarihiİrtibatSERHAT TOKGÖZ Tedavi OlanlarSağlıkSERHAT TOKGÖZ ÖzgeçmişSERHAT TOKGÖZ BiyografiCerrahisiSERHAT TOKGÖZ DoktordurSERHAT TOKGÖZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERHAT TOKGÖZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERHAT TOKGÖZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,314 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır