Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Şeref Yilmaz
ŞEREF YILMAZ (Çankırı Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEREF YILMAZ (Çankırı Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. ŞEREF YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. ŞEREF YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEREF YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEREF YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEREF YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEREF YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEREF YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.ŞEREF,  YILMAZ,   ÇankırıŞEREF YILMAZ Muayene ÜcretiŞEREF YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEREF YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEREF YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEREF YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarŞEREF YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEREF YILMAZ HakkındaŞEREF YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEREF YILMAZ ÖzgeçmişiŞEREF YILMAZ RandevuŞEREF YILMAZ MuayenehaneŞEREF YILMAZ Muayene ÜcretiŞEREF YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEREF YILMAZ BulGetirŞEREF YILMAZ NeredeCep NoŞEREF YILMAZ UzmanıŞEREF YILMAZ Özel MuayeneŞEREF YILMAZ NumarasıŞEREF YILMAZ Nerede ÇalışıyorŞEREF YILMAZ GörevliUzmanlıkAileŞEREF YILMAZ ŞikayetŞEREF YILMAZ ÖneriŞEREF YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEREF YILMAZ KimdirSekreterHemşireŞEREF YILMAZ Yeni BilgileriŞEREF YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimŞEREF YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEREF YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEREF YILMAZ Doğum TarihiİrtibatŞEREF YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkŞEREF YILMAZ ÖzgeçmişŞEREF YILMAZ BiyografiCerrahisiŞEREF YILMAZ DoktordurŞEREF YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEREF YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEREF YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahiAksu,  Mahallesi,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 213 1098
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 3.101 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır