Doktor Bilgileri

Opr.Dr. İsmail Çağatay Topçu
İSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU (Çankırı Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU (Çankırı Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. İSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. İSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.İSMAİL,  ÇAĞATAY,  TOPÇU,   ÇankırıİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Muayene ÜcretiİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Hakkında BilgiYorumlarİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU HakkındaİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ÖzgeçmişiİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU RandevuİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU MuayenehaneİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Muayene ÜcretiİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU BulGetirİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU NeredeCep NoİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU UzmanıİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Özel MuayeneİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU NumarasıİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Nerede ÇalışıyorİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU GörevliUzmanlıkAileİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ŞikayetİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ÖneriİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU EleştiriHastalıklarıYorumlarİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU KimdirSekreterHemşireİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Yeni BilgileriİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Hakkında BilgiCerrahHekimİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Doğum TarihiİrtibatİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Tedavi OlanlarSağlıkİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU ÖzgeçmişİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU BiyografiCerrahisiİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU DoktordurİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSMAİL ÇAĞATAY TOPÇU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,668 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır