Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Deniz Özbilici
DENİZ ÖZBİLİCİ (Çankırı Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DENİZ ÖZBİLİCİ (Çankırı Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. DENİZ ÖZBİLİCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. DENİZ ÖZBİLİCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.DENİZ,  ÖZBİLİCİ,   ÇankırıDENİZ ÖZBİLİCİ Muayene ÜcretiDENİZ ÖZBİLİCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDENİZ ÖZBİLİCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDENİZ ÖZBİLİCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDENİZ ÖZBİLİCİ Hakkında BilgiYorumlarDENİZ ÖZBİLİCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDENİZ ÖZBİLİCİ HakkındaDENİZ ÖZBİLİCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDENİZ ÖZBİLİCİ ÖzgeçmişiDENİZ ÖZBİLİCİ RandevuDENİZ ÖZBİLİCİ MuayenehaneDENİZ ÖZBİLİCİ Muayene ÜcretiDENİZ ÖZBİLİCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDENİZ ÖZBİLİCİ BulGetirDENİZ ÖZBİLİCİ NeredeCep NoDENİZ ÖZBİLİCİ UzmanıDENİZ ÖZBİLİCİ Özel MuayeneDENİZ ÖZBİLİCİ NumarasıDENİZ ÖZBİLİCİ Nerede ÇalışıyorDENİZ ÖZBİLİCİ GörevliUzmanlıkAileDENİZ ÖZBİLİCİ ŞikayetDENİZ ÖZBİLİCİ ÖneriDENİZ ÖZBİLİCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarDENİZ ÖZBİLİCİ KimdirSekreterHemşireDENİZ ÖZBİLİCİ Yeni BilgileriDENİZ ÖZBİLİCİ Hakkında BilgiCerrahHekimDENİZ ÖZBİLİCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDENİZ ÖZBİLİCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDENİZ ÖZBİLİCİ Doğum TarihiİrtibatDENİZ ÖZBİLİCİ Tedavi OlanlarSağlıkDENİZ ÖZBİLİCİ ÖzgeçmişDENİZ ÖZBİLİCİ BiyografiCerrahisiDENİZ ÖZBİLİCİ DoktordurDENİZ ÖZBİLİCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDENİZ ÖZBİLİCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDENİZ ÖZBİLİCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahiCumhuriyet,  Mahallesi,  Atatürk,  Bulvari,  No:5,  Çankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20.736 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Yapılan araştırmalara göre 6 dakika su altında kalabilir 20 dakika nefesimizi tutabilir sıfırın altında 103 derecelik bir soğuğa karşı koyabiliriz. 30 gün aç 110 saat da uykusuzluğa dayanabiliriz.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır