Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehtap Şahin Yilmaz
MEHTAP ŞAHİN YILMAZ (Çankırı Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHTAP ŞAHİN YILMAZ (Çankırı Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHTAP ŞAHİN YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHTAP ŞAHİN YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHTAP ŞAHİN YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHTAP ŞAHİN YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHTAP ŞAHİN YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHTAP ŞAHİN YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHTAP ŞAHİN YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHTAP,  ŞAHİN,  YILMAZ,   ÇankırıMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Muayene ÜcretiMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHTAP ŞAHİN YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarMEHTAP ŞAHİN YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHTAP ŞAHİN YILMAZ HakkındaMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHTAP ŞAHİN YILMAZ ÖzgeçmişiMEHTAP ŞAHİN YILMAZ RandevuMEHTAP ŞAHİN YILMAZ MuayenehaneMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Muayene ÜcretiMEHTAP ŞAHİN YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHTAP ŞAHİN YILMAZ BulGetirMEHTAP ŞAHİN YILMAZ NeredeCep NoMEHTAP ŞAHİN YILMAZ UzmanıMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Özel MuayeneMEHTAP ŞAHİN YILMAZ NumarasıMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Nerede ÇalışıyorMEHTAP ŞAHİN YILMAZ GörevliUzmanlıkAileMEHTAP ŞAHİN YILMAZ ŞikayetMEHTAP ŞAHİN YILMAZ ÖneriMEHTAP ŞAHİN YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHTAP ŞAHİN YILMAZ KimdirSekreterHemşireMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Yeni BilgileriMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHTAP ŞAHİN YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHTAP ŞAHİN YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Doğum TarihiİrtibatMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkMEHTAP ŞAHİN YILMAZ ÖzgeçmişMEHTAP ŞAHİN YILMAZ BiyografiCerrahisiMEHTAP ŞAHİN YILMAZ DoktordurMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHTAP ŞAHİN YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHTAP ŞAHİN YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 67,617 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır