Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Levent Ekici
LEVENT EKİCİ (Çankırı Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor LEVENT EKİCİ (Çankırı Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. LEVENT EKİCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. LEVENT EKİCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor LEVENT EKİCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor LEVENT EKİCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor LEVENT EKİCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor LEVENT EKİCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor LEVENT EKİCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.LEVENT,  EKİCİ,   ÇankırıLEVENT EKİCİ Muayene ÜcretiLEVENT EKİCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLEVENT EKİCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLEVENT EKİCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLEVENT EKİCİ Hakkında BilgiYorumlarLEVENT EKİCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLEVENT EKİCİ HakkındaLEVENT EKİCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLEVENT EKİCİ ÖzgeçmişiLEVENT EKİCİ RandevuLEVENT EKİCİ MuayenehaneLEVENT EKİCİ Muayene ÜcretiLEVENT EKİCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLEVENT EKİCİ BulGetirLEVENT EKİCİ NeredeCep NoLEVENT EKİCİ UzmanıLEVENT EKİCİ Özel MuayeneLEVENT EKİCİ NumarasıLEVENT EKİCİ Nerede ÇalışıyorLEVENT EKİCİ GörevliUzmanlıkAileLEVENT EKİCİ ŞikayetLEVENT EKİCİ ÖneriLEVENT EKİCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarLEVENT EKİCİ KimdirSekreterHemşireLEVENT EKİCİ Yeni BilgileriLEVENT EKİCİ Hakkında BilgiCerrahHekimLEVENT EKİCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLEVENT EKİCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLEVENT EKİCİ Doğum TarihiİrtibatLEVENT EKİCİ Tedavi OlanlarSağlıkLEVENT EKİCİ ÖzgeçmişLEVENT EKİCİ BiyografiCerrahisiLEVENT EKİCİ DoktordurLEVENT EKİCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLEVENT EKİCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLEVENT EKİCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 100,047 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır