Doktor Bilgileri

Dr. Evrim Birgül İğrek
EVRİM BİRGÜL İĞREK (Çankırı Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EVRİM BİRGÜL İĞREK (Çankırı Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EVRİM BİRGÜL İĞREK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EVRİM BİRGÜL İĞREK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EVRİM BİRGÜL İĞREK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EVRİM BİRGÜL İĞREK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EVRİM BİRGÜL İĞREK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EVRİM BİRGÜL İĞREK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EVRİM BİRGÜL İĞREK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.EVRİM,  BİRGÜL,  İĞREK,   ÇankırıEVRİM BİRGÜL İĞREK Muayene ÜcretiEVRİM BİRGÜL İĞREK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEVRİM BİRGÜL İĞREK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEVRİM BİRGÜL İĞREK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEVRİM BİRGÜL İĞREK Hakkında BilgiYorumlarEVRİM BİRGÜL İĞREK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEVRİM BİRGÜL İĞREK HakkındaEVRİM BİRGÜL İĞREK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEVRİM BİRGÜL İĞREK ÖzgeçmişiEVRİM BİRGÜL İĞREK RandevuEVRİM BİRGÜL İĞREK MuayenehaneEVRİM BİRGÜL İĞREK Muayene ÜcretiEVRİM BİRGÜL İĞREK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEVRİM BİRGÜL İĞREK BulGetirEVRİM BİRGÜL İĞREK NeredeCep NoEVRİM BİRGÜL İĞREK UzmanıEVRİM BİRGÜL İĞREK Özel MuayeneEVRİM BİRGÜL İĞREK NumarasıEVRİM BİRGÜL İĞREK Nerede ÇalışıyorEVRİM BİRGÜL İĞREK GörevliUzmanlıkAileEVRİM BİRGÜL İĞREK ŞikayetEVRİM BİRGÜL İĞREK ÖneriEVRİM BİRGÜL İĞREK EleştiriHastalıklarıYorumlarEVRİM BİRGÜL İĞREK KimdirSekreterHemşireEVRİM BİRGÜL İĞREK Yeni BilgileriEVRİM BİRGÜL İĞREK Hakkında BilgiCerrahHekimEVRİM BİRGÜL İĞREK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEVRİM BİRGÜL İĞREK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEVRİM BİRGÜL İĞREK Doğum TarihiİrtibatEVRİM BİRGÜL İĞREK Tedavi OlanlarSağlıkEVRİM BİRGÜL İĞREK ÖzgeçmişEVRİM BİRGÜL İĞREK BiyografiCerrahisiEVRİM BİRGÜL İĞREK DoktordurEVRİM BİRGÜL İĞREK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEVRİM BİRGÜL İĞREK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEVRİM BİRGÜL İĞREK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,989 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır