Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ali Üçkan
Ali Üçkan (Çankırı Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ali Üçkan (Çankırı Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Ali Üçkan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Ali Üçkan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ali Üçkan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ali Üçkan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ali Üçkan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ali Üçkan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ali Üçkan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Ali,  Üçkan,   ÇankırıAli Üçkan Muayene ÜcretiAli Üçkan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAli Üçkan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAli Üçkan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAli Üçkan Hakkında BilgiYorumlarAli Üçkan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAli Üçkan HakkındaAli Üçkan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAli Üçkan ÖzgeçmişiAli Üçkan RandevuAli Üçkan MuayenehaneAli Üçkan Muayene ÜcretiAli Üçkan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAli Üçkan BulGetirAli Üçkan NeredeCep NoAli Üçkan UzmanıAli Üçkan Özel MuayeneAli Üçkan NumarasıAli Üçkan Nerede ÇalışıyorAli Üçkan GörevliUzmanlıkAileAli Üçkan ŞikayetAli Üçkan ÖneriAli Üçkan EleştiriHastalıklarıYorumlarAli Üçkan KimdirSekreterHemşireAli Üçkan Yeni BilgileriAli Üçkan Hakkında BilgiCerrahHekimAli Üçkan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAli Üçkan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAli Üçkan Doğum TarihiİrtibatAli Üçkan Tedavi OlanlarSağlıkAli Üçkan ÖzgeçmişAli Üçkan BiyografiCerrahisiAli Üçkan DoktordurAli Üçkan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAli Üçkan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAli Üçkan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEstetikVePlastikCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,354 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır