Doktor Bilgileri

Dr. Hüseyin AltInok
Hüseyin Altınok (Çankırı Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hüseyin Altınok (Çankırı Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Hüseyin Altınok hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Hüseyin Altınok iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hüseyin Altınok ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hüseyin Altınok ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hüseyin Altınok ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hüseyin Altınok ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hüseyin Altınok ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Hüseyin,  Altınok,   ÇankırıHüseyin Altınok Muayene ÜcretiHüseyin Altınok Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHüseyin Altınok Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHüseyin Altınok ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHüseyin Altınok Hakkında BilgiYorumlarHüseyin Altınok KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHüseyin Altınok HakkındaHüseyin Altınok Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHüseyin Altınok ÖzgeçmişiHüseyin Altınok RandevuHüseyin Altınok MuayenehaneHüseyin Altınok Muayene ÜcretiHüseyin Altınok ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHüseyin Altınok BulGetirHüseyin Altınok NeredeCep NoHüseyin Altınok UzmanıHüseyin Altınok Özel MuayeneHüseyin Altınok NumarasıHüseyin Altınok Nerede ÇalışıyorHüseyin Altınok GörevliUzmanlıkAileHüseyin Altınok ŞikayetHüseyin Altınok ÖneriHüseyin Altınok EleştiriHastalıklarıYorumlarHüseyin Altınok KimdirSekreterHemşireHüseyin Altınok Yeni BilgileriHüseyin Altınok Hakkında BilgiCerrahHekimHüseyin Altınok AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHüseyin Altınok TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHüseyin Altınok Doğum TarihiİrtibatHüseyin Altınok Tedavi OlanlarSağlıkHüseyin Altınok ÖzgeçmişHüseyin Altınok BiyografiCerrahisiHüseyin Altınok DoktordurHüseyin Altınok Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHüseyin Altınok TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHüseyin Altınok Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,774 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır