Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özgür Satilmiş
ÖZGÜR SATILMIŞ (Çankırı Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZGÜR SATILMIŞ (Çankırı Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖZGÜR SATILMIŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖZGÜR SATILMIŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZGÜR SATILMIŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZGÜR SATILMIŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZGÜR SATILMIŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZGÜR SATILMIŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZGÜR SATILMIŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖZGÜR,  SATILMIŞ,   ÇankırıÖZGÜR SATILMIŞ Muayene ÜcretiÖZGÜR SATILMIŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZGÜR SATILMIŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZGÜR SATILMIŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZGÜR SATILMIŞ Hakkında BilgiYorumlarÖZGÜR SATILMIŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZGÜR SATILMIŞ HakkındaÖZGÜR SATILMIŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZGÜR SATILMIŞ ÖzgeçmişiÖZGÜR SATILMIŞ RandevuÖZGÜR SATILMIŞ MuayenehaneÖZGÜR SATILMIŞ Muayene ÜcretiÖZGÜR SATILMIŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZGÜR SATILMIŞ BulGetirÖZGÜR SATILMIŞ NeredeCep NoÖZGÜR SATILMIŞ UzmanıÖZGÜR SATILMIŞ Özel MuayeneÖZGÜR SATILMIŞ NumarasıÖZGÜR SATILMIŞ Nerede ÇalışıyorÖZGÜR SATILMIŞ GörevliUzmanlıkAileÖZGÜR SATILMIŞ ŞikayetÖZGÜR SATILMIŞ ÖneriÖZGÜR SATILMIŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZGÜR SATILMIŞ KimdirSekreterHemşireÖZGÜR SATILMIŞ Yeni BilgileriÖZGÜR SATILMIŞ Hakkında BilgiCerrahHekimÖZGÜR SATILMIŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZGÜR SATILMIŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZGÜR SATILMIŞ Doğum TarihiİrtibatÖZGÜR SATILMIŞ Tedavi OlanlarSağlıkÖZGÜR SATILMIŞ ÖzgeçmişÖZGÜR SATILMIŞ BiyografiCerrahisiÖZGÜR SATILMIŞ DoktordurÖZGÜR SATILMIŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZGÜR SATILMIŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZGÜR SATILMIŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13,864 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır