Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Murat Konuşkan
MURAT KONUŞKAN (Çankırı Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT KONUŞKAN (Çankırı Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MURAT KONUŞKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MURAT KONUŞKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT KONUŞKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT KONUŞKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT KONUŞKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT KONUŞKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT KONUŞKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MURAT,  KONUŞKAN,   ÇankırıMURAT KONUŞKAN Muayene ÜcretiMURAT KONUŞKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT KONUŞKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT KONUŞKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT KONUŞKAN Hakkında BilgiYorumlarMURAT KONUŞKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT KONUŞKAN HakkındaMURAT KONUŞKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT KONUŞKAN ÖzgeçmişiMURAT KONUŞKAN RandevuMURAT KONUŞKAN MuayenehaneMURAT KONUŞKAN Muayene ÜcretiMURAT KONUŞKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT KONUŞKAN BulGetirMURAT KONUŞKAN NeredeCep NoMURAT KONUŞKAN UzmanıMURAT KONUŞKAN Özel MuayeneMURAT KONUŞKAN NumarasıMURAT KONUŞKAN Nerede ÇalışıyorMURAT KONUŞKAN GörevliUzmanlıkAileMURAT KONUŞKAN ŞikayetMURAT KONUŞKAN ÖneriMURAT KONUŞKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT KONUŞKAN KimdirSekreterHemşireMURAT KONUŞKAN Yeni BilgileriMURAT KONUŞKAN Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT KONUŞKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT KONUŞKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT KONUŞKAN Doğum TarihiİrtibatMURAT KONUŞKAN Tedavi OlanlarSağlıkMURAT KONUŞKAN ÖzgeçmişMURAT KONUŞKAN BiyografiCerrahisiMURAT KONUŞKAN DoktordurMURAT KONUŞKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT KONUŞKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT KONUŞKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,380 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır