Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Doğan Bariş Öztürk
DOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK (Çankırı Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK (Çankırı Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DOĞAN,  BARIŞ,  ÖZTÜRK,   ÇankırıDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Muayene ÜcretiDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK HakkındaDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ÖzgeçmişiDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK RandevuDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK MuayenehaneDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Muayene ÜcretiDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK BulGetirDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK NeredeCep NoDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK UzmanıDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Özel MuayeneDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK NumarasıDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ŞikayetDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ÖneriDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Yeni BilgileriDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK ÖzgeçmişDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK DoktordurDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDOĞAN BARIŞ ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15,953 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır