Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Nejat Ömeroğlu
Nejat Ömeroğlu (Çankırı Diş HekimleriDiş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nejat Ömeroğlu (Çankırı Diş HekimleriDiş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Nejat Ömeroğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Nejat Ömeroğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nejat Ömeroğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nejat Ömeroğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nejat Ömeroğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nejat Ömeroğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nejat Ömeroğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Nejat,  Ömeroğlu,   ÇankırıNejat Ömeroğlu Muayene ÜcretiNejat Ömeroğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNejat Ömeroğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNejat Ömeroğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNejat Ömeroğlu Hakkında BilgiYorumlarNejat Ömeroğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNejat Ömeroğlu HakkındaNejat Ömeroğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNejat Ömeroğlu ÖzgeçmişiNejat Ömeroğlu RandevuNejat Ömeroğlu MuayenehaneNejat Ömeroğlu Muayene ÜcretiNejat Ömeroğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNejat Ömeroğlu BulGetirNejat Ömeroğlu NeredeCep NoNejat Ömeroğlu UzmanıNejat Ömeroğlu Özel MuayeneNejat Ömeroğlu NumarasıNejat Ömeroğlu Nerede ÇalışıyorNejat Ömeroğlu GörevliUzmanlıkAileNejat Ömeroğlu ŞikayetNejat Ömeroğlu ÖneriNejat Ömeroğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarNejat Ömeroğlu KimdirSekreterHemşireNejat Ömeroğlu Yeni BilgileriNejat Ömeroğlu Hakkında BilgiCerrahHekimNejat Ömeroğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNejat Ömeroğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNejat Ömeroğlu Doğum TarihiİrtibatNejat Ömeroğlu Tedavi OlanlarSağlıkNejat Ömeroğlu ÖzgeçmişNejat Ömeroğlu BiyografiCerrahisiNejat Ömeroğlu DoktordurNejat Ömeroğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNejat Ömeroğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNejat Ömeroğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimleriDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,451 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır