Doktor Bilgileri

Dt. Serkan YIldIz
Serkan Yıldız (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Serkan Yıldız (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Serkan Yıldız hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Serkan Yıldız iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Serkan Yıldız ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Serkan Yıldız ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Serkan Yıldız ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Serkan Yıldız ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Serkan Yıldız ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Serkan,  Yıldız,   ÇankırıSerkan Yıldız Muayene ÜcretiSerkan Yıldız Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSerkan Yıldız Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSerkan Yıldız ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSerkan Yıldız Hakkında BilgiYorumlarSerkan Yıldız KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSerkan Yıldız HakkındaSerkan Yıldız Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSerkan Yıldız ÖzgeçmişiSerkan Yıldız RandevuSerkan Yıldız MuayenehaneSerkan Yıldız Muayene ÜcretiSerkan Yıldız ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSerkan Yıldız BulGetirSerkan Yıldız NeredeCep NoSerkan Yıldız UzmanıSerkan Yıldız Özel MuayeneSerkan Yıldız NumarasıSerkan Yıldız Nerede ÇalışıyorSerkan Yıldız GörevliUzmanlıkAileSerkan Yıldız ŞikayetSerkan Yıldız ÖneriSerkan Yıldız EleştiriHastalıklarıYorumlarSerkan Yıldız KimdirSekreterHemşireSerkan Yıldız Yeni BilgileriSerkan Yıldız Hakkında BilgiCerrahHekimSerkan Yıldız AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSerkan Yıldız TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSerkan Yıldız Doğum TarihiİrtibatSerkan Yıldız Tedavi OlanlarSağlıkSerkan Yıldız ÖzgeçmişSerkan Yıldız BiyografiCerrahisiSerkan Yıldız DoktordurSerkan Yıldız Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSerkan Yıldız TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSerkan Yıldız Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,637 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır