Doktor Bilgileri

Dt. NamIk AbalI
Namık Abalı (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Namık Abalı (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Namık Abalı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Namık Abalı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Namık,  Abalı,   ÇankırıNamık Abalı Muayene ÜcretiNamık Abalı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNamık Abalı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNamık Abalı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNamık Abalı Hakkında BilgiYorumlarNamık Abalı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNamık Abalı HakkındaNamık Abalı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNamık Abalı ÖzgeçmişiNamık Abalı RandevuNamık Abalı MuayenehaneNamık Abalı Muayene ÜcretiNamık Abalı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNamık Abalı BulGetirNamık Abalı NeredeCep NoNamık Abalı UzmanıNamık Abalı Özel MuayeneNamık Abalı NumarasıNamık Abalı Nerede ÇalışıyorNamık Abalı GörevliUzmanlıkAileNamık Abalı ŞikayetNamık Abalı ÖneriNamık Abalı EleştiriHastalıklarıYorumlarNamık Abalı KimdirSekreterHemşireNamık Abalı Yeni BilgileriNamık Abalı Hakkında BilgiCerrahHekimNamık Abalı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNamık Abalı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNamık Abalı Doğum TarihiİrtibatNamık Abalı Tedavi OlanlarSağlıkNamık Abalı ÖzgeçmişNamık Abalı BiyografiCerrahisiNamık Abalı DoktordurNamık Abalı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNamık Abalı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNamık Abalı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimiAbalı,  İşh,  Kat,  2,  Daire:,  28,  Çankırı,  Abalı,  İşh,  Kat,  2,  Daire:,  28,  ÇANKIRI,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 213 5624
Faks Numarası
0 (376) 213 2589
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10.600 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Tuvalet sıklığı : Her 3 saatte bir tuvalete birden çok gitme ihtiyacı mı hissediyorsunuz? Diyabetin en erken alarmlarından biri sık sık tuvalete gitmektir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır