Doktor Bilgileri

Dt. M. Burak Kormaz
M. Burak Kormaz (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor M. Burak Kormaz (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. M. Burak Kormaz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. M. Burak Kormaz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor M. Burak Kormaz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor M. Burak Kormaz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor M. Burak Kormaz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor M. Burak Kormaz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor M. Burak Kormaz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.M,  Burak,  Kormaz,   ÇankırıM. Burak Kormaz Muayene ÜcretiM. Burak Kormaz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerM. Burak Kormaz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriM. Burak Kormaz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarM. Burak Kormaz Hakkında BilgiYorumlarM. Burak Kormaz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiM. Burak Kormaz HakkındaM. Burak Kormaz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıM. Burak Kormaz ÖzgeçmişiM. Burak Kormaz RandevuM. Burak Kormaz MuayenehaneM. Burak Kormaz Muayene ÜcretiM. Burak Kormaz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraM. Burak Kormaz BulGetirM. Burak Kormaz NeredeCep NoM. Burak Kormaz UzmanıM. Burak Kormaz Özel MuayeneM. Burak Kormaz NumarasıM. Burak Kormaz Nerede ÇalışıyorM. Burak Kormaz GörevliUzmanlıkAileM. Burak Kormaz ŞikayetM. Burak Kormaz ÖneriM. Burak Kormaz EleştiriHastalıklarıYorumlarM. Burak Kormaz KimdirSekreterHemşireM. Burak Kormaz Yeni BilgileriM. Burak Kormaz Hakkında BilgiCerrahHekimM. Burak Kormaz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikM. Burak Kormaz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviM. Burak Kormaz Doğum TarihiİrtibatM. Burak Kormaz Tedavi OlanlarSağlıkM. Burak Kormaz ÖzgeçmişM. Burak Kormaz BiyografiCerrahisiM. Burak Kormaz DoktordurM. Burak Kormaz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıM. Burak Kormaz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirM. Burak Kormaz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,748 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır