Doktor Bilgileri

Dt. Fuat OdabaşI
Fuat Odabaşı (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fuat Odabaşı (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Fuat Odabaşı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Fuat Odabaşı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fuat Odabaşı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fuat Odabaşı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fuat Odabaşı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fuat Odabaşı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fuat Odabaşı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Fuat,  Odabaşı,   ÇankırıFuat Odabaşı Muayene ÜcretiFuat Odabaşı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFuat Odabaşı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFuat Odabaşı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFuat Odabaşı Hakkında BilgiYorumlarFuat Odabaşı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFuat Odabaşı HakkındaFuat Odabaşı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFuat Odabaşı ÖzgeçmişiFuat Odabaşı RandevuFuat Odabaşı MuayenehaneFuat Odabaşı Muayene ÜcretiFuat Odabaşı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFuat Odabaşı BulGetirFuat Odabaşı NeredeCep NoFuat Odabaşı UzmanıFuat Odabaşı Özel MuayeneFuat Odabaşı NumarasıFuat Odabaşı Nerede ÇalışıyorFuat Odabaşı GörevliUzmanlıkAileFuat Odabaşı ŞikayetFuat Odabaşı ÖneriFuat Odabaşı EleştiriHastalıklarıYorumlarFuat Odabaşı KimdirSekreterHemşireFuat Odabaşı Yeni BilgileriFuat Odabaşı Hakkında BilgiCerrahHekimFuat Odabaşı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFuat Odabaşı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFuat Odabaşı Doğum TarihiİrtibatFuat Odabaşı Tedavi OlanlarSağlıkFuat Odabaşı ÖzgeçmişFuat Odabaşı BiyografiCerrahisiFuat Odabaşı DoktordurFuat Odabaşı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFuat Odabaşı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFuat Odabaşı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,074 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır