Doktor Bilgileri

Dt. Ergin AydIn
Ergin Aydın (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ergin Aydın (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Ergin Aydın hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Ergin Aydın iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ergin Aydın ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ergin Aydın ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ergin Aydın ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ergin Aydın ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ergin Aydın ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Ergin,  Aydın,   ÇankırıErgin Aydın Muayene ÜcretiErgin Aydın Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErgin Aydın Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErgin Aydın ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErgin Aydın Hakkında BilgiYorumlarErgin Aydın KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErgin Aydın HakkındaErgin Aydın Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErgin Aydın ÖzgeçmişiErgin Aydın RandevuErgin Aydın MuayenehaneErgin Aydın Muayene ÜcretiErgin Aydın ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErgin Aydın BulGetirErgin Aydın NeredeCep NoErgin Aydın UzmanıErgin Aydın Özel MuayeneErgin Aydın NumarasıErgin Aydın Nerede ÇalışıyorErgin Aydın GörevliUzmanlıkAileErgin Aydın ŞikayetErgin Aydın ÖneriErgin Aydın EleştiriHastalıklarıYorumlarErgin Aydın KimdirSekreterHemşireErgin Aydın Yeni BilgileriErgin Aydın Hakkında BilgiCerrahHekimErgin Aydın AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErgin Aydın TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErgin Aydın Doğum TarihiİrtibatErgin Aydın Tedavi OlanlarSağlıkErgin Aydın ÖzgeçmişErgin Aydın BiyografiCerrahisiErgin Aydın DoktordurErgin Aydın Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErgin Aydın TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErgin Aydın Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimiCumhuriyet,  Mahallesi,  Abalı,  İşhanı,  Kat3,  No29,  Çankırı,  Cumhuriyet,  Mahallesi,  Abalı,  İşhanı,  Kat3,  No29,  ÇANKIRI,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (376) 212 0776
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1.816 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır