Doktor Bilgileri

Dt. Seyfi Bariş Ekşi
SEYFİ BARIŞ EKŞİ (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEYFİ BARIŞ EKŞİ (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SEYFİ BARIŞ EKŞİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SEYFİ BARIŞ EKŞİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SEYFİ,  BARIŞ,  EKŞİ,   ÇankırıSEYFİ BARIŞ EKŞİ Muayene ÜcretiSEYFİ BARIŞ EKŞİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEYFİ BARIŞ EKŞİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEYFİ BARIŞ EKŞİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEYFİ BARIŞ EKŞİ Hakkında BilgiYorumlarSEYFİ BARIŞ EKŞİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEYFİ BARIŞ EKŞİ HakkındaSEYFİ BARIŞ EKŞİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEYFİ BARIŞ EKŞİ ÖzgeçmişiSEYFİ BARIŞ EKŞİ RandevuSEYFİ BARIŞ EKŞİ MuayenehaneSEYFİ BARIŞ EKŞİ Muayene ÜcretiSEYFİ BARIŞ EKŞİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEYFİ BARIŞ EKŞİ BulGetirSEYFİ BARIŞ EKŞİ NeredeCep NoSEYFİ BARIŞ EKŞİ UzmanıSEYFİ BARIŞ EKŞİ Özel MuayeneSEYFİ BARIŞ EKŞİ NumarasıSEYFİ BARIŞ EKŞİ Nerede ÇalışıyorSEYFİ BARIŞ EKŞİ GörevliUzmanlıkAileSEYFİ BARIŞ EKŞİ ŞikayetSEYFİ BARIŞ EKŞİ ÖneriSEYFİ BARIŞ EKŞİ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEYFİ BARIŞ EKŞİ KimdirSekreterHemşireSEYFİ BARIŞ EKŞİ Yeni BilgileriSEYFİ BARIŞ EKŞİ Hakkında BilgiCerrahHekimSEYFİ BARIŞ EKŞİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEYFİ BARIŞ EKŞİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEYFİ BARIŞ EKŞİ Doğum TarihiİrtibatSEYFİ BARIŞ EKŞİ Tedavi OlanlarSağlıkSEYFİ BARIŞ EKŞİ ÖzgeçmişSEYFİ BARIŞ EKŞİ BiyografiCerrahisiSEYFİ BARIŞ EKŞİ DoktordurSEYFİ BARIŞ EKŞİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEYFİ BARIŞ EKŞİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEYFİ BARIŞ EKŞİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimiÇankırı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12.414 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya genelinde 5 yaş altı 40 milyon çocuk aşırı kiloludur. 1980 yılından günümüze obez insan sayısı 2 kat artarak 500 milyona ulaşmıştır. Fazla kilosu bulunan insan sayısı ise 900 milyondur. Her yıl yaklaşık 3 milyon yetişkin aşırı kilo ve obezite nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Kalp hastalıkları, kanser ve şeker hastalığı fazla kilolarla yakından ilgilidir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır