Doktor Bilgileri

Dt. Mehmet Fikret Kaymak
MEHMET FİKRET KAYMAK (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET FİKRET KAYMAK (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. MEHMET FİKRET KAYMAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. MEHMET FİKRET KAYMAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET FİKRET KAYMAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET FİKRET KAYMAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET FİKRET KAYMAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET FİKRET KAYMAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET FİKRET KAYMAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.MEHMET,  FİKRET,  KAYMAK,   ÇankırıMEHMET FİKRET KAYMAK Muayene ÜcretiMEHMET FİKRET KAYMAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET FİKRET KAYMAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET FİKRET KAYMAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET FİKRET KAYMAK Hakkında BilgiYorumlarMEHMET FİKRET KAYMAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET FİKRET KAYMAK HakkındaMEHMET FİKRET KAYMAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET FİKRET KAYMAK ÖzgeçmişiMEHMET FİKRET KAYMAK RandevuMEHMET FİKRET KAYMAK MuayenehaneMEHMET FİKRET KAYMAK Muayene ÜcretiMEHMET FİKRET KAYMAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET FİKRET KAYMAK BulGetirMEHMET FİKRET KAYMAK NeredeCep NoMEHMET FİKRET KAYMAK UzmanıMEHMET FİKRET KAYMAK Özel MuayeneMEHMET FİKRET KAYMAK NumarasıMEHMET FİKRET KAYMAK Nerede ÇalışıyorMEHMET FİKRET KAYMAK GörevliUzmanlıkAileMEHMET FİKRET KAYMAK ŞikayetMEHMET FİKRET KAYMAK ÖneriMEHMET FİKRET KAYMAK EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET FİKRET KAYMAK KimdirSekreterHemşireMEHMET FİKRET KAYMAK Yeni BilgileriMEHMET FİKRET KAYMAK Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET FİKRET KAYMAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET FİKRET KAYMAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET FİKRET KAYMAK Doğum TarihiİrtibatMEHMET FİKRET KAYMAK Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET FİKRET KAYMAK ÖzgeçmişMEHMET FİKRET KAYMAK BiyografiCerrahisiMEHMET FİKRET KAYMAK DoktordurMEHMET FİKRET KAYMAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET FİKRET KAYMAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET FİKRET KAYMAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,972 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır