Doktor Bilgileri

Dt. M. Burak Korkmaz
M. BURAK KORKMAZ (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor M. BURAK KORKMAZ (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. M. BURAK KORKMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. M. BURAK KORKMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor M. BURAK KORKMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor M. BURAK KORKMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor M. BURAK KORKMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor M. BURAK KORKMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor M. BURAK KORKMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.M,  BURAK,  KORKMAZ,   ÇankırıM. BURAK KORKMAZ Muayene ÜcretiM. BURAK KORKMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerM. BURAK KORKMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriM. BURAK KORKMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarM. BURAK KORKMAZ Hakkında BilgiYorumlarM. BURAK KORKMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiM. BURAK KORKMAZ HakkındaM. BURAK KORKMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıM. BURAK KORKMAZ ÖzgeçmişiM. BURAK KORKMAZ RandevuM. BURAK KORKMAZ MuayenehaneM. BURAK KORKMAZ Muayene ÜcretiM. BURAK KORKMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraM. BURAK KORKMAZ BulGetirM. BURAK KORKMAZ NeredeCep NoM. BURAK KORKMAZ UzmanıM. BURAK KORKMAZ Özel MuayeneM. BURAK KORKMAZ NumarasıM. BURAK KORKMAZ Nerede ÇalışıyorM. BURAK KORKMAZ GörevliUzmanlıkAileM. BURAK KORKMAZ ŞikayetM. BURAK KORKMAZ ÖneriM. BURAK KORKMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarM. BURAK KORKMAZ KimdirSekreterHemşireM. BURAK KORKMAZ Yeni BilgileriM. BURAK KORKMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimM. BURAK KORKMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikM. BURAK KORKMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviM. BURAK KORKMAZ Doğum TarihiİrtibatM. BURAK KORKMAZ Tedavi OlanlarSağlıkM. BURAK KORKMAZ ÖzgeçmişM. BURAK KORKMAZ BiyografiCerrahisiM. BURAK KORKMAZ DoktordurM. BURAK KORKMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıM. BURAK KORKMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirM. BURAK KORKMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,377 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır