Doktor Bilgileri

Dt. Levent Gençer
LEVENT GENÇER (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor LEVENT GENÇER (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. LEVENT GENÇER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. LEVENT GENÇER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor LEVENT GENÇER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor LEVENT GENÇER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor LEVENT GENÇER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor LEVENT GENÇER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor LEVENT GENÇER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.LEVENT,  GENÇER,   ÇankırıLEVENT GENÇER Muayene ÜcretiLEVENT GENÇER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLEVENT GENÇER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLEVENT GENÇER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLEVENT GENÇER Hakkında BilgiYorumlarLEVENT GENÇER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLEVENT GENÇER HakkındaLEVENT GENÇER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLEVENT GENÇER ÖzgeçmişiLEVENT GENÇER RandevuLEVENT GENÇER MuayenehaneLEVENT GENÇER Muayene ÜcretiLEVENT GENÇER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLEVENT GENÇER BulGetirLEVENT GENÇER NeredeCep NoLEVENT GENÇER UzmanıLEVENT GENÇER Özel MuayeneLEVENT GENÇER NumarasıLEVENT GENÇER Nerede ÇalışıyorLEVENT GENÇER GörevliUzmanlıkAileLEVENT GENÇER ŞikayetLEVENT GENÇER ÖneriLEVENT GENÇER EleştiriHastalıklarıYorumlarLEVENT GENÇER KimdirSekreterHemşireLEVENT GENÇER Yeni BilgileriLEVENT GENÇER Hakkında BilgiCerrahHekimLEVENT GENÇER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLEVENT GENÇER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLEVENT GENÇER Doğum TarihiİrtibatLEVENT GENÇER Tedavi OlanlarSağlıkLEVENT GENÇER ÖzgeçmişLEVENT GENÇER BiyografiCerrahisiLEVENT GENÇER DoktordurLEVENT GENÇER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLEVENT GENÇER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLEVENT GENÇER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,944 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır