Doktor Bilgileri

Dt. İbrahim Coşkuner
İBRAHİM COŞKUNER (Çankırı Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İBRAHİM COŞKUNER (Çankırı Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. İBRAHİM COŞKUNER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. İBRAHİM COŞKUNER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İBRAHİM COŞKUNER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İBRAHİM COŞKUNER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İBRAHİM COŞKUNER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İBRAHİM COŞKUNER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İBRAHİM COŞKUNER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.İBRAHİM,  COŞKUNER,   ÇankırıİBRAHİM COŞKUNER Muayene ÜcretiİBRAHİM COŞKUNER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİBRAHİM COŞKUNER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİBRAHİM COŞKUNER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİBRAHİM COŞKUNER Hakkında BilgiYorumlarİBRAHİM COŞKUNER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİBRAHİM COŞKUNER HakkındaİBRAHİM COŞKUNER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİBRAHİM COŞKUNER ÖzgeçmişiİBRAHİM COŞKUNER RandevuİBRAHİM COŞKUNER MuayenehaneİBRAHİM COŞKUNER Muayene ÜcretiİBRAHİM COŞKUNER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİBRAHİM COŞKUNER BulGetirİBRAHİM COŞKUNER NeredeCep NoİBRAHİM COŞKUNER UzmanıİBRAHİM COŞKUNER Özel MuayeneİBRAHİM COŞKUNER NumarasıİBRAHİM COŞKUNER Nerede ÇalışıyorİBRAHİM COŞKUNER GörevliUzmanlıkAileİBRAHİM COŞKUNER ŞikayetİBRAHİM COŞKUNER ÖneriİBRAHİM COŞKUNER EleştiriHastalıklarıYorumlarİBRAHİM COŞKUNER KimdirSekreterHemşireİBRAHİM COŞKUNER Yeni BilgileriİBRAHİM COŞKUNER Hakkında BilgiCerrahHekimİBRAHİM COŞKUNER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİBRAHİM COŞKUNER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİBRAHİM COŞKUNER Doğum TarihiİrtibatİBRAHİM COŞKUNER Tedavi OlanlarSağlıkİBRAHİM COŞKUNER ÖzgeçmişİBRAHİM COŞKUNER BiyografiCerrahisiİBRAHİM COŞKUNER DoktordurİBRAHİM COŞKUNER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİBRAHİM COŞKUNER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİBRAHİM COŞKUNER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çankırı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,557 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır