Doktor Bilgileri

Dr. Mikail Alper Çürük
MİKAİL ALPER ÇÜRÜK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MİKAİL ALPER ÇÜRÜK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MİKAİL ALPER ÇÜRÜK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MİKAİL ALPER ÇÜRÜK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MİKAİL ALPER ÇÜRÜK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MİKAİL ALPER ÇÜRÜK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MİKAİL ALPER ÇÜRÜK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MİKAİL ALPER ÇÜRÜK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MİKAİL ALPER ÇÜRÜK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MİKAİL,  ALPER,  ÇÜRÜK,   AdanaMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Muayene ÜcretiMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMİKAİL ALPER ÇÜRÜK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Hakkında BilgiYorumlarMİKAİL ALPER ÇÜRÜK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMİKAİL ALPER ÇÜRÜK HakkındaMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMİKAİL ALPER ÇÜRÜK ÖzgeçmişiMİKAİL ALPER ÇÜRÜK RandevuMİKAİL ALPER ÇÜRÜK MuayenehaneMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Muayene ÜcretiMİKAİL ALPER ÇÜRÜK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMİKAİL ALPER ÇÜRÜK BulGetirMİKAİL ALPER ÇÜRÜK NeredeCep NoMİKAİL ALPER ÇÜRÜK UzmanıMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Özel MuayeneMİKAİL ALPER ÇÜRÜK NumarasıMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Nerede ÇalışıyorMİKAİL ALPER ÇÜRÜK GörevliUzmanlıkAileMİKAİL ALPER ÇÜRÜK ŞikayetMİKAİL ALPER ÇÜRÜK ÖneriMİKAİL ALPER ÇÜRÜK EleştiriHastalıklarıYorumlarMİKAİL ALPER ÇÜRÜK KimdirSekreterHemşireMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Yeni BilgileriMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Hakkında BilgiCerrahHekimMİKAİL ALPER ÇÜRÜK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMİKAİL ALPER ÇÜRÜK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Doğum TarihiİrtibatMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Tedavi OlanlarSağlıkMİKAİL ALPER ÇÜRÜK ÖzgeçmişMİKAİL ALPER ÇÜRÜK BiyografiCerrahisiMİKAİL ALPER ÇÜRÜK DoktordurMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMİKAİL ALPER ÇÜRÜK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMİKAİL ALPER ÇÜRÜK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,065 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır